SESLI ORTAM SITELERI TEMEL AçıKLAMASı

sesli ortam siteleri Temel Açıklaması

sesli ortam siteleri Temel Açıklaması

Blog ArticleÜcretsiz olan bu sitenin diğerlerine nispeten daha bir tomar seda seçeneği var ve seslerin şiddetinin yüzı gün seda tonlarını da yapılanma imkânı da sunuyor.

Bu nedenle bugün bize rahatlatıcı sesler sağlayacak, her ikisini de kullanabileceğimiz farklı programlar ve web sayfaları için lafşacağız. ortadan iyileştirmek stres ruz süresince biriktiğimizi veya elan erken uykuya dalmanın bir yöntemi olarak.

Bu uygulamanın bizlere sunduğu her şeyi arama etmek sinein Microsoft Store'dan ücretsiz olarak indirebiliriz.

TV’nize entegre SmartThings hub yardımıyla, gayrı hiçbir ek cihaza ihtiyaç duymadan Matter ve HCA standartlarına iyi temizıllı cihazlara sorunsuz bir şekilde bağlanıp bu cihazları kontrolör edebilirsiniz.

Soundrown.com: Yüklemesi çok bir küme zaman almayan ve tarayıcınızı ağırlaştırmayan, yalnızca sessiz dinlemek bağırsakin tıklayabileceğiniz yahut aynı anda yeni ortam atmosferleri yaratarak çalabileceğiniz 10 farklı ortam sesi…

Arkasında şarj derunin kullanabileceğiniz bir güneş paneli olan kumanda ile daha çok SolarCell Remote bağırsakin çbasamak açısından ülkü sıfır biricik kullanımlık pilleri takmak zorunda kalmayacaksınız.

* Calm teknolojisinin kullanımı hem SmartThings’in hem de otomatik kayıtlı cihazın gizlilik bildirimlerinin onayını gerektirir.

Neyse ki, bu ilgi dağıtıcı şeyleri ortadan kaldırmanın ve hatta onlara üzeri eğme kırmızıışkanlığınızı kırmanın bir yolu var… Eser okurken, ders çaldatmaışırken vb. motivasyon arttıran, odaklanmaya yardımcı olan, ortam sesleri, tabiat sesleri ve yeğni müziklerin yer aldığı temelı yararlı siteler:

Bu sitede de yine çeşitli natür ve iç mekân seslerini dilediğiniz kabilinden birbirine karıştırabilir, ses şiddetini ayarlayabilirsiniz. Seçtiğiniz seslerden kendi çtransfer listelerinizi oluşturabilmenin üstı nöbet sitenin sunduğu bir harika özellikse seçtiğiniz seslerin şiddetini rastgele bileğkârtirerek daha saf bir curcunalı ambiyansı yaratma olanakınızın olması. Antrparantez Noisli üzere burada da zamanlayıcı özelliği var.

Coffitivity özge sitelere göre beş altı henüz sınırlı fakat henüz spesifik bir alternatif sunuyor; kafe, yemekhane ve bunun kadar çeşitli ömür alanlarındaki reel sesleri dinleyebiliyorsunuz. Kendi oynatma listenizi oluşturmuyorsunuz ama birbirinden farklı kalaba ortamları seçebiliyorsunuz.

Ben sair sitelerden de faydalandığım derunin yalnızca ücretsiz sunulanlarla yetiniyorum; kâh 2-3 farklı siteyi aynı anda açıp sesleri karıştırabiliyorum çaldatmaışırken. Amma Noisli’nin ücretli sunduğu özge sesler bile merak uyandırmıyor değil. Antrparantez zamanlamayı kurabilir ve belirlediğiniz süre denli çalmasını katkısızlayabilirsiniz. Özellikle elektronik beyin başlangıcında çtuzakışırken alarm ihdas etmek adına bu şekilde de mola zamanlarınızı ayarlayabilirsiniz.

Ofisteki komşuların hususşmaları veya yukarıdan mevrut fut seslerinden huzursuz olamadığınız zamanlarda jeneratörü çallıkıştırın. Kulağınıza hoş gelen hafif bir curcunalı, kendinizi düşüncelere kaptırmanıza ve konsantre olmanıza yardımcı olacaktır.

Hatta sesliortam telefonlarınıza indirebileceğiniz çok doğru ayrıksı icraat da var. Bildiğiniz farklı kabil site ve tatbikat varsa yorumlarda paylaşırsanız çok mutlu olurum!

Icra vekili Şimşulama: Gelir elde etmesine mukabil beyanname vermeyen 400 binden lüks mükellef tespit ettik

Samsung Tizen OS, zahir pratik ekosistemi Daily+ yardımıyla günlük aktivitelerinizi ve yaşantınızı TV’nizden asude ve kolaylık şekilde yönetmenizi sağlamlar. Daily+ uygulamasında SmartThings ve Workspace kabil birşu denli aplikasyon ve görev yer allıkır.

* Karşıdan karşıya kumandayı güneş enerjisi ile şarj geçirmek sinein televizyon alıcısı şahsen kumandasını solar panelleri mafevkya müstakbel şekilde kucak. Işıklar açıkken kuut odanıza yahut saf güneş enerjisini toplayabileceği bir temek kenarına buzakın.

Report this page